Lindt white and hazelnut

Vyprodáno Novinka

Kytice se skládá z vybraných umělých květin a floristických prvků a obsahuje 150g bonbonů Lindt white a Lindt hazelnut a také 3 ks luxusního čaje čaje Druid s příchutí Rakytník a Rooibos se skořicí.  

Složení čokolády Lindt white: cukr, rostlinné tuky (kokosový a palmojádrový v různém poměru), kakaové máslo, kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, sušené odstředěné mléko, laktóza, mléčný tuk, emulgátor: sójový lecitin, extrakt z ječného sladu, aromata, lusk vanilky. Může obsahovat stopy lískových ořechů a mandlí. 

Složení čokolády Lindt hazelnut: cukr, rostlinné tuky (kokosový, palmojádrový v různém poměru), kakaové máslo, kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, kousky jader lískových ořechů 4,2%, sušené odstředěné mléko, laktóza, mléčný tuk, emulgátor: sójový lecitin, extrakt z ječného sladu, aroma. Může obsahovat stopy mandlí. 

Čaj bylinný, rakytník a rooibos se skořicí. Složení: rooibos červený 34%, rooibos zelený 20 %, plody rakytníku 28%, plody černého bezu, pomerančová kůra, skořice 5%, květ chrpy. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.


399,00 Kč